proofStation 20 SP Zobacz większe

proofStation 20 SP

81232

Nowy produkt

Stanowisko kontroli koloru proofStation 20 SP

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

32 201,40 zł brutto

Więcej informacji

JUST Normlicht proofStation 20 SP to system do oświetlenia wydruków. Zapewnia stabilne środowisko oświetleniowe dla kontroli jakości koloru wydruków w rozmiarze 70 x 100 cm. Posiada 5 różnych modułów oświetleniowych z asymetrycznymi reflektorami świetlnymi z pryzmatycznym, optycznie rozproszonym ekranem.

Moduł SP z wyjściem USB. JUST Normlicht proofStation 20 w wersji SP wyposażony jest w cyfrowy regulator jasności oraz wyjście USB, umożliwiające podłączenie aplikacji do soft proofingu. Dodatkowo modele te posiadają specjalny uchwyt na monitor.

Forma i funkcjonalność. ProofStation 20 SP to doskonałe połączenia formy i funkcjonalności. Ergonomiczna konstrukcja to większy komfort pracy, a innowacyjna technologia gwarantuje idealne warunki do oceny koloru - stabilną i wyrównaną luminację całego obszaru roboczego, bez żadnych refleksów i cieni.

Wymiana świetlówek. Zintegrowane pola LED z łatwą do zrozumienia technologią sygnałową automatycznie informują o konieczności wymiany świetlówki po 2500 godzin używania. Modułowa budowa proofStation 20 zapewnia łatwy dostęp do wszystkich świetlówek, co znacznie ułatwia ich wymianę.

Duży model. JUST Normlicht proofStation 20 SP to duży model wolnostojący z dwiema półkami.

Obszar oświetlany: 70 cm / 100 cm

Wymiary zewnętrzne: 223 cm / 135 cm / 155 cm

Świetlówki: 5 x 36W