ColorEdge CG247 Zobacz większe

ColorEdge CG247

CG247

Nowy produkt

Monitor LCD z matrycą 24,1" i kalibracją sprzętową

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

8 842,47 zł brutto

Więcej informacji

EIZO ColorEdge CG247 to monitor stworzony z myślą o profesjonalnych zastosowaniach w poligrafii, fotografii i postprodukcji, ColorEdge CG247 oferuje odwzorowanie 99% przestrzeni barw Adobe RGB, równomierne kolory i podświetlenie na całej powierzchni matrycy oraz funkcję automatycznej kalibracji.

Wbudowany sensor do kalibracji. Zautomatyzuj kalibrację, korzystając z wbudowanego w przednią część obudowy ColorEdge CG247 specjalnego czujnika. Czujnik wysuwa się tylko wtedy, gdy wykonywana jest kalibracja. Wbudowany kalibrator eliminuje konieczność korzystania z zewnętrznego urządzenia, co więcej, pracuje również w trybie portretowym.

Odwzorowanie 99% przestrzeni barw Adobe RGB. ColorEdge CG247 ma szeroki gamut kolorów i wyświetla aż 99% przestrzeni Adobe RGB, tak więc zdjęcia wykonane w RAWach mogą być przekonwertowanie do Adobe RGB zgodnie z intencjami autora, a z kolei zdjęcia zrobione w Adobe RGB będą wyświetlane poprawnie. Kolory na zdjęciach przedstawiających błękitne niebo czy żywą zieleń lasów będą wyświetlane z wiernością, której nie oddadzą monitory z przestrzenią kolorów sRGB. Szeroki gamut monitora oznacza również, że będzie on w stanie wyświetlić prawie w całości przestrzenie CMYK ISO-coated i US web-coated, wykorzystywane w procesie druku.

Przewidywalne kolory na dowolnym medium. Wiedząc, że pewne treści publikowane są na wielu różnych rodzajach drukowanych i cyfrowych mediów, istotne jest posiadanie wiedzy, jak klient będzie widział kolory.Monitory ColorEdge i dostarczane w komplecie oprogramowanie ColorNavigator pozwolą Ci to sprawdzić, ponieważ zaprojektowano je zarówno z myślą o softproofingu, jak i o emulacji barw wyświetlanych na różnych urządzeniach cyfrowych. Tak więc, teraz możesz „przewidzieć”, jaki kolor będą widzieć klienci, niezależnie od tego, czy materiały zostaną wydrukowane (np. ulotki, albumy) czy zostaną wyświetlone na ekranie notebooka, tabletu, a nawet smartfona.

Przekątna: 24,1" / 61 cm / 611 mm

Naturalna rozdzielczość: 1920 x 1200 (16:10)

Rozmiar wyświetlanego obrazu: 518,4 x 324 mm

Rozmiar piksela: 0,270 x 0,270 mm

Odwzorowanie przestrzeni barw: Adobe RGB 99%

Stopka z regulacją: wysokość, nachylenie, obrót, tryb portretowy

Kaptur: dołączony

Waga: 9,1 kg

Szczegółowa specyfikacja monitora w załączonej broszurze.