DLS Virtual proofStation Side-by-Side BASIC

Sklep / JUST Normlicht / DLS Virtual proofStation Side-by-Side BASIC

DLS Virtual proofStation Side-by-Side BASIC

53505,00 

DLS Virtual proofStation Side-by-Side BASIC

2 w magazynie

Opis

DLS Virtual proofStation Side-by-Side BASIC to stanowisko kontroli koloru, które powiększa się wraz z wymaganiami. Urządzenie może zostać rozbudowane o dodatkowe stanowisko, co pozwala na równoległe szacowanie kolorów wielu wydruków.

Stanowisko podstawowe. Virtual proofStation Side-by-Side BASIC to stanowisko podstawowe, do którego można dołączyć Virtual proofStation Side-by-Side XT. Oświetlenie połączonych stanowisk jest kontrolowane z panelu stanowiska podstawowego.

Kompleksowe rozwiązanie. Virtual proofStation Side-by-Side BASIC to w pełni samodzielne stanowisko kontroli koloru, które posiada wszystko czego potrzebujesz dla stworzenia, zgodnego z ISO 3664:2009, środowiska dla soft proofingu. To doskonały sposób na ograniczenie kosztów. Urządzenie pozwala skrócić cykl produkcyjny oraz tworzy doskonałe warunki do podejmowania precyzyjnych i trafnych decyzji, dotyczących koloru.

Wyposażenie w standardzie. Urządzenie wyposażone jest w łącze JUST USB, uchwyt na 2 monitory, wentylowaną szafkę, tacę na klawiaturę oraz półkę na wydruki. Wbudowane ścianki boczne redukują wpływ zewnętrznych żródeł światła, które mogą oddziaływać na postrzeganie kolorów wydruku.

Najwyższa jakość światła. DLS Virtual proofStation Side-by-Side BASIC posiada asymetryczne reflektory świetlne i wykorzystuje świetlówki Daylight 5000 prographic. Unikatowa konstrukcja, powierzchnie antyodblaskowe i antyrefleksyjne oraz regulator jasności zapewniają zgodne z najwyższymi standardami stabilne warunki oświetleniowe.

Wymiana świetlówek. Zintegrowane pola DLS z łatwą do zrozumienia technologią sygnałową automatycznie informują o konieczności wymiany świetlówki po 2500 godzin używania.

Obszar oświetlany: 100 cm / 70 cm

Obszar roboczy: 138,5 cm / 74,5 cm

Wymiary zewnętrzne: 145 cm / 218 cm / 117 cm

Zestaw nie zawiera monitorów.

Informacje dodatkowe

Waga 285 kg