DLS Virtual proofTop

Sklep / JUST Normlicht / DLS Virtual proofTop

DLS Virtual proofTop

35670,00 

DLS Virtual proofTop

2 w magazynie

Opis

DLS Virtual proofTop to nabiurkowe stanowisko kontroli koloru, dające unikatową kontrolę komputerową dla stworzenia idealnego środowiska porównawczego pomiędzy monitorem i wydrukiem. To kompleksowe rozwiązanie dla soft proofingu.

Wersja desktopowa. LED  Virtual Proof Top to biurkowa wersja Virtual Proof Station. Nie posiada podstawy z kółkami i może zostać z łatwością zintegrowana z istniejącym stanowiskiem kontroli koloru.

Kompleksowe rozwiązanie. LED Virtual Proof Top to samodzielne stanowisko kontroli koloru, które posiada wszystko czego potrzebujesz dla stworzenia, zgodnego z ISO 3664:2009, środowiska dla soft proofingu. To doskonały sposób na ograniczenie kosztów. Urządzenie pozwala skrócić cykl produkcyjny oraz tworzy doskonałe warunki do podejmowania precyzyjnych i trafnych decyzji, dotyczących koloru.

Wyposażenie w standardzie. Urządzenie wyposażone jest w łącze JUST USB, uchwyt na monitor, wentylowaną szafkę na komputer oraz tacę na klawiaturę. Wbudowane ścianki boczne redukują wpływ zewnętrznych żródeł światła, które mogą oddziaływać na postrzeganie kolorów wydruku.

Najwyższa jakość światła. Virtual Proof Top posiada asymetryczne reflektory świetlne i wykorzystuje świetlówki Daylight 5000 prographic. Unikatowa konstrukcja, powierzchnie antyodblaskowe i antyrefleksyjne oraz regulator jasności zapewniają zgodne z najwyższymi standardami stabilne warunki oświetleniowe.

Wymiana świetlówek. Zintegrowane pola LED z łatwą do zrozumienia technologią sygnałową automatycznie informują o konieczności wymiany świetlówki po 2500 godzin używania.

Obszar roboczy: 138,5 cm / 74,5 cm

Wymiary zewnętrzne: 145 cm / 90 cm / 139 cm

Zestaw nie zawiera monitora.

Informacje dodatkowe

Waga 120 kg