proofStation 40 Large Format SP SM

Sklep / JUST Normlicht / proofStation 40 Large Format SP SM

proofStation 40 Large Format SP SM

35123,88 

Stanowisko kontroli koloru proofStation 40 Large Format SP SM

2 w magazynie

Opis

JUST Normlicht proofStation 40 Large Format SP SM to system do oświetlenia wydruków w dużych formatach, wyposażony w wyjście USB oraz uchwyt na monitor. Zapewnia stabilne środowisko oświetleniowe dla kontroli jakości koloru wydruków w rozmiarze 160 x 120 cm i doskonale sprawdza się w soft proofingu. Posiada 4 moduły oświetleniowe z asymetrycznymi reflektorami świetlnymi z pryzmatycznym, optycznie rozproszonym ekranem.

Moduł SP z wyjściem USB. JUST Normlicht proofStation 40 Large Format w wersji SP SM posiada cyfrowy regulator jasności, wyjście USB, umożliwiające podłączenie aplikacji do soft proofingu oraz wygodny uchwyt na monitor.

Forma i funkcjonalność. ProofStation 40 Large Format to doskonałe połączenia formy i funkcjonalności. Ergonomiczna konstrukcja to większy komfort pracy, a innowacyjna technologia gwarantuje idealne warunki do oceny koloru – stabilną i wyrównaną luminację całego obszaru roboczego, bez żadnych refleksów i cieni.

Wymiana świetlówek. Zintegrowane pola LED z łatwą do zrozumienia technologią sygnałową automatycznie informują o konieczności wymiany świetlówki po 2500 godzin używania. Modułowa budowa proofStation 40 zapewnia łatwy dostęp do wszystkich świetlówek, co znacznie ułatwia ich wymianę.

Jakość w standardzie. Urządzenia JUST Normlicht proofStation 40 Large Format SP SM wykorzystują świetlówki JUST daylight 5000 proGraphic i zapewniają oświetlenie zgodne ze standardami ISO 3664:2009.

Obszar oświetlany: 160 cm / 120 cm

Obszar roboczy: 202 cm / 135 cm

Wymiary zewnętrzne: 210 cm / 230 cm / 161 cm

Świetlówki: 4 x 58W

Zestaw nie zawiera monitora.