GL Spectis 8.0

Sklep / GL OPTIC / GL Spectis 8.0

GL Spectis 8.0

Produkt wymaga personalizacji.
Zapytaj o szczegóły

Zaawansowany spektroradiometr z systemem OSR

Opis

GL Spectis 8.0 jest wyjątkowym zintegrowanym spektroradiometrem wykorzystującym system OSR przeznaczony do redukcji światła rozproszonego, który wprowadza pomiary światła na nowy, do tej pory niespotykany wyższy poziom dokładności.

Wyjątkowe narzędzie. GL Spectis 8.0 jest jedynym urządzeniem na rynku wykorzystującym metodę OSR (Optical Stray Light Reduction) która zapewnia niezwykle wysoką dokładność pomiarową. W połączeniu z układem optycznym o wysokiej czułości i zastosowaniem chłodzonego sensora typu Back-Thinned CCD, GL Spectis 8.0 wygrywa porównanie z innymi urządzeniami laboratoryjnymi tego typu.

Różne zastosowania. Do pomiarów różnych źródeł światła, takich jak diody LED, świetlówki lub wyświetlacze i ekrany, niezbędne jest zastosowanie różnych przystawek pomiarowych. GL Spectis 8.0 może być wyposażony w dodatkowe elementy optyczne do pomiaru różnych źródeł, wyświetlaczy czy diod LED. Oferowane są również dodatkowe akcesoria spełniające różne wymagania pomiarowe. W celu uzyskania wyjątkowych właściwości swoich urządzeń pomiarowych, GL Optic współpracuje z najlepszymi światowymi dostawcami podzespołów niezbędnych do konstruowania rozwiązań które spełniają oczekiwania wymagających rynków.

Dokładność radiometryczna: ± 3%

Zakres spektralny: 300-800nm

Sensor: CCD back thinned, chłodzony

Rozdzielczość fizyczna: ~ 1.7nm

Rozdzielczość optyczna FWHM: 1nm

Czas integracji: 5ms do 100s

Odwzorowanie długości fali: ± 0.2nm

Stosunek sygnału do szumu: 2000:1

Światło rozproszone: 3*10E-4

Przetwornik A/D: 16 bits

PC interface: USB 2.0 standard

Wymiary: 200 mm / 175 mm / 320 mm

Waga: 7,1 kg