Drukarka Pro9542dn

Sklep / OKI / Drukarka Pro9542dn

Drukarka Pro9542dn

Produkt wymaga personalizacji.
Zapytaj o szczegóły

Drukarka cyfrowa CMYK + kolor biały

Opis

Pro9542dn to idealny wybór do drukowania wyróżniającej się grafiki. Wspaniała jakość, wysoka szybkość druku i pełną elastyczność użytkowanych nośników w połączeniu z możliwością drukowania pełnej gamy kolorów procesowych z dodatkiem bieli, otwiera nowe możliwości dla powtarzalnego druku na żądanie. Tonery o bardzo dużej pojemności czynią zakup Pro9542dn bardzo opłacalnym, zwłaszcza dla wymagającego druku wysokiej jakości.

Doskonały kolor – druk w pełnym zakresie CMYK wraz z kolorem białym. Idealna dla druku grafiki i produkcji studyjnej, Pro9542dn korzysta z nowego poziomu zaawansowanych technik druku koloru pod farbą białą w jednym przebiegu drukowania. Ta niedroga i unikalna na rynku, innowacyjna drukarka o wysokiej rozdzielczości zwiększa elastyczność i zapewnia możliwość uzyskania wyróżniających się wydruków. Druk w pełnej gamie kolorów CMYK powiększonej o kolor biały. Żywe kolory i wysoka gęstość barwy białej na ciemnym lub przezroczystym nośniku. W pełni kompatybilny z EFI Fiery® XF – zaawansowanym narzędziem do zarządzania kolorem

Wyraziste wydruki i elastyczność nośników. Nieważne, jak niezwykła jest konstrukcja, ważna jest wysoka jakość druku w wysokiej rozdzielczości gwarantowana za każdym razem, gdy korzystasz z graficznej drukarki Pro9542dn. Technologie: oparta na diodach LED i cyfrowego druku Multi-Level ProQ łącząc się z elastycznym i szerokim wyborem nośników pozwalają na uzyskiwanie ostrych wydruków o żywych barwach. OKI Pro9542dn dostarcza szybkie, wysokiej jakości wydruki na błyszczącym papierze, folii, materiale przezroczystym, wodoodpornym, etc. Przełamuje bariery i otwiera się na nowe możliwości samodzielnego druku cyfrowego LED, a zastosowana innowacyjna technologia druku zapewnia powtarzalne odwzorowanie barwy białej na ciemnych lub przezroczystych nośnikach.

Podstawowe dane techniczne:
Opis: drukarka pięciokolorowa A3 (CMYK+1)
Formaty papieru: SRA3, A3, SRA4, A4, A5, A6, B4, B5 do 360g/m2
Rozdzielczość: 1200 x 1200 dpi
Szybkość pierwszego wydruku: 8 sekund
Szybkość drukowania: A4 – 50 str/min kolor, 50 str/min mono | A3 – 28 str/min kolor, 28 str/min mono

Szczegółowa specyfikacja w załączonej broszurze.