– DLS – DIGITAL LIGHT SYSTEMS

Sklep / JUST Normlicht / – DLS – DIGITAL LIGHT SYSTEMS

– DLS – DIGITAL LIGHT SYSTEMS

Produkt wymaga personalizacji.
Zapytaj o szczegóły

DLS – DIGITAL LIGHT SYSTEMS

Nasze cyfrowe systemy oświetleniowe oparte na diodach LED są używane przez wszystkich, od międzynarodowych sprzedawców detalicznych i producentów po lokalne agencje projektowe i sklepy z szyldami. Niezależnie od branży lub zastosowania, rozmiaru lub formatu, nasze DLS zapewniają taką samą jakość, stabilność i cenę/wydajność. Zapytaj nas, jak możemy pomóc Twoim celom kolorystycznym.

Opis

DLS – DIGITAL LIGHT SYSTEMS – STANDARDOWE ŚWIATŁO LED.

 

JUST Digital Light Systems (DLS) sprawiają, że jednorodne, krótko- i długoterminowe stabilne oświetlenie oparte na diodach LED jest rozwiązaniem o wysokiej wydajności, opłacalnym i zgodnym ze standardami. Standardowe diody LED i świetlówki LED nie są w stanie emitować jednolitego, stabilnego światła przez długi czas, co pogarsza zmienna jakość produkcji diod LED. Dzięki opatentowanemu procesowi wieloetapowej kalibracji, wyborowi najlepszych diod elektroluminescencyjnych i sterowników LED oraz wyrafinowanym procesom sterowania, oprawy JUST LED wytwarzają światło najwyższej jakości, stabilne w długim okresie. Oto cyfrowe systemy oświetleniowe JUST.

 

KRYTYCZNA OCENA KOLORÓW I POWIERZCHNI

Krytyczne oceny kolorów za pomocą znormalizowanych D50 i D65 wymagają opraw, które emitują światło wysokiej jakości, zgodne z normami CIE i ISO. W szczególności wartości widmowe, wskaźniki oddawania barw, współrzędne chromatyczności i wskaźniki metameryzmu muszą być osiągane i utrzymywane przy bardzo niskich tolerancjach, aby niezawodnie „komunikować się kolorami” w dowolnym miejscu na świecie. Nawet niewielkie zmiany w widmie światła mają ogromny wpływ na wrażenie koloru, a tym samym na zamierzoną jakość produktu końcowego.

Cyfrowe systemy oświetleniowe JUST symulują rozkład widmowy standardowego światła D50 i D65 tak dobrze, że specyfikacje wizualnej oceny kolorów zgodnie z ISO 3664 i ISO 3668 są nie tylko spełnione, ale znacznie przekroczone. Oznacza to mniejszą zmienność w przepływie pracy w kolorze.

Dodatkowo istnieje możliwość wyłączenia komponentu UV wymaganego przez obowiązującą normę ISO – w celu stworzenia warunków bardziej zbliżonych do światła dziennego – w razie potrzeby. Oznacza to, że producenci mediów mają do dyspozycji rozwiązanie zgodne zarówno z poprzednią normą ISO 3664:2000, jak i obecną normą ISO 3664:2009.

Dzięki nowej funkcji TYLKO UV (UV-A) rozjaśniacze optyczne, specjalne atramenty, zabezpieczenia, kleje lub inne materiały fluorescencyjne mogą być wykrywane jeszcze lepiej.