Virtual proofStation Zobacz większe

Virtual proofStation

93302

Nowy produkt

Stanowisko kontroli koloru Virtual proofStation

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

35 123,88 zł brutto

Więcej informacji

Virtual Proof Station to pierwsze stanowisko kontroli koloru, dające unikatową kontrolę komputerową dla stworzenia idealnego środowiska porównawczego pomiędzy monitorem i wydrukiem. To kompleksowe rozwiązanie dla soft proofingu w warunkach produkcyjnych.

Kompleksowe rozwiązanie. Virtual Proof Station to w pełni samodzielne stanowisko kontroli koloru, które posiada wszystko czego potrzebujesz dla stworzenia, zgodnego z ISO 3664:2009, środowiska dla soft proofingu - w każdym miejscu. To doskonały sposób na ograniczenie kosztów. Urządzenie pozwala skrócić cykl produkcyjny oraz tworzy doskonałe warunki do podejmowania precyzyjnych i trafnych decyzji, dotyczących koloru.

Wyposażenie w standardzie. Urządzenie wyposażone jest w łącze JUST USB, uchwyt na monitor, wentylowaną szafkę na komputer, tacę na klawiaturę oraz półkę na wydruki. Dzięki wbudowanym ściankom bocznym oraz kółkom, Virtual Proof Station jest stanowiskiem mobilnym i może zostać efektywnie wykorzystane w dowolnym miejscu.

Najwyższa jakość światła. Virtual Proof Station posiada asymetryczne reflektory świetlne i wykorzystuje świetlówki Daylight 5000 prographic. Unikatowa konstrukcja, powierzchnie antyodblaskowe i antyrefleksyjne oraz regulator jasności zapewniają zgodne z najwyższymi standardami stabilne warunki oświetleniowe.

Wymiana świetlówek. Zintegrowane pola LED z łatwą do zrozumienia technologią sygnałową automatycznie informują o konieczności wymiany świetlówki po 2500 godzin używania.

Obszar roboczy: 140 cm / 71 cm

Wymiary zewnętrzne: 145 cm / 116 cm / 220 cm

Zestaw nie zawiera monitorów.