proofStation 10 SP Zobacz większe

proofStation 10 SP

86231

Nowy produkt

Stanowisko kontroli koloru proofStation 10 SP

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

26 248,20 zł brutto

Więcej informacji

JUST Normlicht proofStation 10 SP to system do oświetlenia wydruków, stworzony z myślą o soft proofingu. Zapewnia stabilne środowisko oświetleniowe dla kontroli jakości koloru wydruków w rozmiarze 50 x 70 cm. Posiada 4 różne moduły oświetleniowe z asymetrycznymi reflektorami świetlnymi z pryzmatycznym, optycznie rozproszonym ekranem.

Moduł SP z wyjściem USB. JUST Normlicht proofStation 10 w wersji SP wyposażony jest w cyfrowy regulator jasności oraz wyjście USB, umożliwiające podłączenie aplikacji do soft proofingu. Dodatkowo modele te posiadają specjalny uchwyt na monitor.

Forma i funkcjonalność. ProofStation 10 SP to doskonałe połączenia formy i funkcjonalności. Ergonomiczna konstrukcja to większy komfort pracy, a innowacyjna technologia gwarantuje idealne warunki do oceny koloru - stabilną i wyrównaną luminację całego obszaru roboczego, bez żadnych refleksów i cieni.

Wymiana świetlówek. Zintegrowane pola LED z łatwą do zrozumienia technologią sygnałową automatycznie informują o konieczności wymiany świetlówki po 2500 godzin używania. Modułowa budowa proofStation 10 zapewnia łatwy dostęp do wszystkich świetlówek, co znacznie ułatwia ich wymianę.

Mały model. JUST Normlicht proofStation 10 to mały model wolnostojący z dwiema półkami.

Obszar oświetlany: 50 cm / 70 cm

Wymiary zewnętrzne: 210 cm / 97 cm / 110 cm

Świetlówki: 4 x 18W