O nas


Sklep Art24.pl jest prowadzony przez firmę Zakłady Artystyczne ART Sp z o.o.

Zakłady Artystyczne ART powstały na początku lat 70 i były prowadzone przez Zarząd Główny Zwiazku Polskich Artystów Plastyków. Wydzieloną działalność gospodarczą ART prowadzi od roku 1992, kiedy to Zakłady przekształcone zostały w spółkę z ograniczona odpowiedzialnością. Podstawowa działalność w sferze twórczości plastycznej została zachowana, jednak oferta współpracy z klientami oraz zakres usług zostały w widoczny sposób poszerzone, a studio graficzne, rozpoczęło również działalność handlową.


Obecnie Zakłady Artystyczne ART to dystrybutor sprzętu i urządzeń niezbędnych przy projektowaniu oraz realizacjach poligraficznych. Współpracuje z firmami takimi jak OKI, X-Rite, Eizo i GL Optic, a od 2000 roku jest w Polsce wyłącznym przedstawicielem firmy JUST Normlicht - producenta nowoczesnych systemów oświetleniowych dla potrzeb poligrafii i grafiki. Ponadto ART świadczy usługi jako agencja reklamowa oraz studio graficzne.


We wrześniu 2009 roku, w odpowiedzi na sygnały płynące z rynku i potrzeby klientów, Zakłady Artystyczne ART po raz kolejny rozszerzają zakres działalności i powołują do życia sklep internetowy Art24. Klientami ART są przede wszystkim duże agencje poligraficzno-wydawnicze oraz profesjonalni fotograficy oraz graficy. Działalność firmy obejmuje obszar całej Polski.Zakłady Artystyczne ART Sp z o.o.

ul. Zakopiańska 34/10a
80-139 Gdańsk

tel./fax: (58) 302 11 75, 303 25 33
tel. kom. 608 060 500

biuro@art.com.pl
www.art.com.pl