Virtual proofStation Side-by-Side BASIC Zobacz większe

Virtual proofStation Side-by-Side BASIC

200021

Nowy produkt

Virtual proofStation Side-by-Side BASIC

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

35 665,08 zł brutto

Więcej informacji

Virtual proofStation Side-by-Side BASIC to stanowisko kontroli koloru, które powiększa się wraz z wymaganiami. Urządzenie może zostać rozbudowane o dodatkowe stanowisko, co pozwala na równoległe szacowanie kolorów wielu wydruków.

Stanowisko podstawowe. Virtual proofStation Side-by-Side BASIC to stanowisko podstawowe, do którego można dołączyć Virtual proofStation Side-by-Side XT. Oświetlenie połączonych stanowisk jest kontrolowane z panelu stanowiska podstawowego.

Kompleksowe rozwiązanie. Virtual proofStation Side-by-Side BASIC to w pełni samodzielne stanowisko kontroli koloru, które posiada wszystko czego potrzebujesz dla stworzenia, zgodnego z ISO 3664:2009, środowiska dla soft proofingu. To doskonały sposób na ograniczenie kosztów. Urządzenie pozwala skrócić cykl produkcyjny oraz tworzy doskonałe warunki do podejmowania precyzyjnych i trafnych decyzji, dotyczących koloru.

Wyposażenie w standardzie. Urządzenie wyposażone jest w łącze JUST USB, uchwyt na 2 monitory, wentylowaną szafkę, tacę na klawiaturę oraz półkę na wydruki. Wbudowane ścianki boczne redukują wpływ zewnętrznych żródeł światła, które mogą oddziaływać na postrzeganie kolorów wydruku.

Najwyższa jakość światła. Virtual proofStation Side-by-Side BASIC posiada asymetryczne reflektory świetlne i wykorzystuje świetlówki Daylight 5000 prographic. Unikatowa konstrukcja, powierzchnie antyodblaskowe i antyrefleksyjne oraz regulator jasności zapewniają zgodne z najwyższymi standardami stabilne warunki oświetleniowe.

Wymiana świetlówek. Zintegrowane pola LED z łatwą do zrozumienia technologią sygnałową automatycznie informują o konieczności wymiany świetlówki po 2500 godzin używania.

Obszar oświetlany: 100 cm / 70 cm

Obszar roboczy: 139 cm / 77 cm

Wymiary zewnętrzne: 145 cm / 218 cm / 117 cm

Zestaw nie zawiera monitorów.